Do parku na telewizję

Najnowsze

Aktualizacja:
ITIMiasteczko N na Polach Mokotowskich

Koncerty, imprezy sportowe, atrakcje dla dzieci, a przede wszystkim dużo telewizji - już w najbliższą niedzielę na Polu Mokotowskim w Warszawie odbędzie się największy event tej jesieni - telewizyjne miasteczko n.

Warszawiacy będą mogli zobaczyć świat telewizji n oraz jej kanałów dosłownie na wyciągnięcie ręki. Specjalnie na ten jeden dzień na terenie parku powstanie telewizyjne miasteczko, w którym będą działy się rzeczy niezwykłe. Wszyscy odwiedzający miasteczko będą mieli okazję osobiście poznać gwiazdy telewizji TVN: prezenterów, dziennikarzy, aktorów, a nawet zdobyć ich autografy.

Miłośnicy sportu będą mogli podejrzeć pracę dziennikarzy w studiu telewizyjnym kanału nSport, które specjalnie w tym dniu powstanie na Polu Mokotowskim. Nie zabraknie też imprez sportowych. Na profesjonalnym ringu bokserskim kanału SportKlub Grzegorz Proksa zmierzy się z Łukaszem Wawrzyczkiem. Dzięki kanałowi NASN będzie można obejrzeć mecz futbolu amerykańskiego i pokazy cheerleaderek.

Pełno atrakcji dla dzieciaków... Miasteczko n to także wiele atrakcji dla najmłodszych. W parku rozrywki czekać na nich będzie kolorowy plac zabaw pełen zjeżdżalni, labiryntów i basenów z piłkami, a także minikino, gdzie zobaczą seriale z anteny Jetix. Z kolei w namiocie Cartoon Network dzieci będą mogły spotkać postacie z najpopularniejszych kreskówek stacji. Najodważniejsi spróbują swoich sił skacząc na bezpiecznym minibangee, przygotowanym przez kanał KidsCo.

...i dorosłych Coś dla siebie znajdą też dorośli. Widzowie kanałów grupy Discovery będą mieli okazję odwiedzić dwa wielkie, wypełnione multimedialnymi niespodziankami kontenery, gdzie będą odbywać się cykliczne seanse programów dokumentalnych.

Kinomaniacy będą mogli podziwiać filmowe hity, emitowane na wyjątkowych rozmiarów ekranie diodowym. Swoje najlepsze pozycje programowe zaprezentują takie kanały jak: MGM HD, Wojna i Pokój, AXN i CINEMAX.

Miłośnicy nowoczesnych technologii z pewnością odwiedzą namiot telewizji nowej generacji n. Będą się tam mogli zapoznać z możliwościami najnowocześniejszego na naszym rynku sprzętu do odbioru telewizji przez satelitę.

Na imprezie nie zabraknie koncertowej muzyki w najlepszym wykonaniu. Wystąpią m.in. Majka Jeżowska, Coma, Cool Kids Of Death, The Car Is On Fire, NOT, Hurt, a także gwiazdy festiwalu Woodstock. Na scenie zobaczymy też młode kabarety, zaproszone przez kanał Comedy Central.

Piknik n rozpocznie się o godz. 9 i potrwa do 21. Przez cały czas jego trwania będzie można wziąć udział w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami.

Telewizja nowej generacji n jest polską, telewizyjno-radiową platformą cyfrową. Działa już od niemal roku.

Źródło: tvn24.pl, TVN24, PAP

Źródło zdjęcia głównego: ITI