Dlaczego mężczyźni się żenią? Wieczór w TVN24 Biznes i Świat

Najnowsze


Wieczorem w TVN24 Biznes i Świat zastanowimy się co skłania mężczyzn do małżeństwa. Spróbujemy także odpowiedzieć na pytanie, na co kobiety zwracają uwagę przy wyborze partnera. Wyjaśnimy też różnicę między prowokacją i tandetą.

W programie "Epicentrum" o godz. 20.00 z naszymi gośćmi - aktorem Krzysztofem Tyńcem i publicystą Łukaszem Jasiną - porozmawiamy o projekcie pary argentyńskich artystów, która przerobiła słynne lalki Barbie na 33 najważniejsze postaci różnych religii. Pomysł wywołał ogromne oburzenie. Czy słusznie?

Zastanowimy się także jaka jest granica cierpliwości. Uczniowie w USA uczą się na specjalnych lekcjach, że cierpliwość jest cnotą.

Wieczny kawaler George Clooney w końcu się żeni. W programie porozmawiamy o powodach, dla których mężczyźni zmieniają stan cywilny.

Kolejnym tematem będzie wygląd mężczyzny. Spróbujemy odpowiedzieć na pytanie, czy kobiety rzeczywiście zwracają dużą uwagę na fizyczność partnera.

"Świat"

W programie "Świat" o godz. 21.00 porozmawiamy o brukselskiej perspektywie na polskie problemy. Gościem Bartosza Węglarczyka będzie Danuta Hubner - eurodeputowana i pierwszy polski komisarz w Unii Europejskiej.

"24 godziny"

Najważniejsze wydarzenia dnia w Polsce i na świecie podsumujemy w programie "24 godziny" o godz. 22.00

Autor: red. / Źródło: TVN24 Biznes i Świat