Debiut nc+. Kino, sport, mnóstwo programów. "To prawdziwy gigant"

Najnowsze

tvn24nc+ - nowa platforma na rynków mediów

Dokładnie w 18. rocznicę uruchomienia Canal+ w Polsce debiutuje platforma cyfrowa nc+, powstała z połączenia: Cyfry+ i n. - Zmienimy krajobraz, wyznaczymy nowe standardy - powiedział prezes zarządu nc+, Julien Verley. A członek zarządu TVN Edward Miszczak dodał: - Sytuacja na rynku może być niesamowita. Ta oferta to będzie prawdziwy gigant.

Jeśli taka grupa (Canal+ i TVN-red.) połączyła wszystkie swoje możliwości, to spodziewam się, że ten najbliższy czas będzie należał do grupy nc+, ewentualnie do grupy TVN. Technologicznie dzisiaj mamy wszystko, każdy może mieć wszystko - podkreślał Miszczak.

Na czele przedsięwzięcia połączonych platform stanął Julien Verley, dotychczasowy wiceprezes Grupy CANAL+.

- Dzisiaj z przyjemnością ogłaszam uruchomienie połączonej oferty nc+. (...) Wygląda, że jesteśmy częścią historii mediów w Polsce. Myślę, że dzisiaj po raz kolejny z taką ofertą zmienimy krajobraz, wyznaczymy nowe standardy - powiedział prezes zarządu nc+, Julien Verley.

- Podczas swojej kariery pracowałem na różnych rynkach telewizyjnych, ale tylko w Polsce miałem możliwość pracy nad czymś tak specjalnym jak wprowadzanie na rynek platformy nc+, która łączy najlepsze programy z najlepszą technologią. Łączy tradycję filmową Canal+ z innowacją telewizji n - mówił z kolei Christing Anting, wiceprezes nc+ ds. programowych i produktów.

Prezes zarządu nc+: jesteśmy częścią historii mediów w Polsce.tvn24

50 kanałów w HD

Abonenci nc+ będą mieli dostęp do repertuaru hollywoodzkich studiów filmowych i producentów oferujących alternatywę - cenione kino niezależne, m.in. Metro Goldwyn Mayer, 20th Century FOX oraz Monolith, HBO i KinoŚwiat.

W oferce nowej platformy znajdzie się 50 kanałów o najwyższej jakości obrazu (HD).

Wiceprezes platformy: nc+ łączy najlepsze programy i najlepszą technologiętvn24

Wideo na żądanie

Nc+ to nie tylko kanały, ale także usługi VOD+ i netVOD+, czyli bieżący dostęp do bardzo dużej biblioteki filmów w Polsce.

Wśród nich jest unikalny serwis VOD+ Seriale, dostępny w pakiecie Canal+ GOLD. Można w nim obejrzeć najnowsze, kultowe amerykańskie seriale (m.in. Californication, Mentalista czy The Following) już kilka dni po premierze w USA.

Najwięcej sportu

Specjalnie dla kibiców nc+ uruchamia również kanały sportowe premium, tak by fani sportu nie przegapili żadnego emocjonującego wydarzenia. Nowa platforma oferuje m.in. mecze Ligi Mistrzów, Ligi Europejskiej, ligi polskiej, angieskiej, włoskiej, hiszpańskiej, francuskiej czy niemieckiej.

Wiceprezes platformy: nc+ łączy najlepsze programy i najlepszą technologiętvn24

Kanały tematyczne - dla dzieci, fanów sportu, kina i przyrody

Na platformie dostępne będą również programy tematyczne w HD: MiniMini+, PLANETE+, teleTOON+, kuchnia+, nSport, DOMO+, Hyper+ i ale kino, BBC, DISCOVERY czy ANIMAL PLANET.

LISTA PAKIETÓW NC + I ICH CENY

Autor: nsz/ ola / Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: tvn24