Czy Zachód znajdzie wspólny język z Putinem? Wieczór w TVN24 Biznes i Świat

Najnowsze


Zakończony w niedzielę szczyt G20 w australijskim Brisbane ujawnił brak wspólnego języka między Rosją i Zachodem niezbędnego do prowadzenia konstruktywnego dialogu - ocenia w poniedziałek dziennik "Wiedomosti". Czy Rosja znajdzie wspólny język z Zachodem? Czy uda się uniknąć wojny w Donbasie? O tym w programie "Świat".

"Epicentrum"

Tydzień temu wielką karierę w internecie i w mediach na całym świecie zrobił filmik o bohaterskim chłopcu z Syrii, który udaje swoją śmierć, żeby uratować dziewczynkę. Okazuje się, że poruszająca historia, która wywołała lawinę komentarzy, nie jest prawdziwa. Do nakręcenia klipu, przyznali się norwescy filmowcy. Jak twierdzą - przygotowali mistyfikację, żeby "zwrócić uwagę na tragiczny los syryjskich dzieci". O tym w programie o godz. 20.00 porozmawiamy z publicystą Rafałem Bryndalem i psycholożką Aleksandrą Piotrowską.

"Świat"

Rosja niemal w kompletnej izolacji na szczycie G-20 w Australii. Prezydent Putin z kolei oskarża Kijów, że na Ukrainie odrodził się nazizm. Jak uniknąć wojny w Donbasie? O tym w programie "Świat" o godz. 21.00 Bartosz Węglarczyk porozmawia z profesorem Romanem Kuźniarem, doradcą prezydenta do spraw Międzynarodowych.

"Bilans" i "24 godziny"

W programie "Bilans" o godz. 21.40 podsumujemy wydarzenia na rynkach. Z kolei wydarzenia w Polsce i na świecie przedstawimy w programie "24 godziny" o godz.22.00.

Autor: red. / Źródło: TVN24 Biznes i Świat