Najnowsze

Czy Polska powinna przygotowywać się na "wojnę hybrydową"? Dziś w TVN24 Biznes i Świat

Najnowsze

PAP/EPAOglądaj TVN24 Biznes i Świat

W środę w TVN24 Biznes i Świat podpowiemy, jak zarabiać na giełdzie, kiedy zaczyna się korekta. Naszych gości zapytamy, czy warto wylewać litry potu i poświęcić dzieciństwo dla potencjalnych sukcesów sportowych. Zastanowimy się także, czy Polska powinna przygotować się na "wojnę hybrydową".

Na naszej antenie będziemy rozmawiać o inwestowaniu. Adama Łukojcia, zarządzającego w Skarbiec Holding spytamy, jak zarabiać na giełdzie, kiedy zaczyna się korekta, czyli okres spadków. Czy lepiej szybko pozbywać się akcji próbując odzyskać jak najwięcej ulokowanego kapitału? Czy może lepiej nie poddawać się emocjom i spokojnie przeczekać spadki?

Cena wyrzeczeń

Każdy, kto che odnieść sukces w sporcie musi przejść długą i wyboistą drogą. Do jej pokonania potrzebne są: intensywny trening, ciężka praca, wytrwałość, ambicja i często ogromne pieniądze. A i tak to nie gwarantuje spełniania sportowych marzeń. Spróbujemy odpowiedzieć na pytanie, czy ta gra jest warta świeczki?

Porozmawiamy o tym, czy Polska - tak jak Litwa - powinna stworzyć siły szybkiego reagowania. Litewskie wojsko utworzy specjalne siły do zwalczania "zielonych ludzików" liczące 2,5 tys. ludzi. Żołnierze będą pozostawać w ciągłej gotowości do poradzenia sobie z nowymi "niekonwencjonalnymi zagrożeniami bezpieczeństwa". Dodatkowo ma zostać uchwalone prawo, które pozwoli prezydentowi użyć wojska do obrony terytorium bez wprowadzania stanu wojennego.

Autor: red. / Źródło: TVN24 Biznes i Świat

Źródło zdjęcia głównego: PAP/EPA

Pozostałe wiadomości