Co oznacza porozumienie klimatyczne? Oglądaj TVN24 Biznes i Świat

Najnowsze

TVN24 BiSPorozumienie klimatyczne: ceny prądu nie pójdą w górę?

- Nie będzie dodatkowych obciążeń dla Polski w związku z nowymi ramami polityki energetyczno-klimatycznej UE - stwierdziła po zakończeniu klimatycznych negocjacji w Brukseli premier Ewa Kopacz. W TVN24 Biznes i Świat sprawdzimy, co w praktyce oznacza porozumienie klimatyczne.

Polsce udało się m.in. wynegocjować utrzymanie systemu darmowych pozwoleń na emisję CO2 dla sektora elektroenergetycznego do 2030 roku. System darmowych pozwoleń na emisję miał wygasnąć w 2019 roku.

W TVN24 Biznes i Świat będziemy analizować, co w praktyce oznacza porozumienie klimatyczne - dla naszych portfeli i dla naszej gospodarki.

Silver economy

Na naszej antenie przyjrzymy się również koncepcji silver economy. Polega ona na wykorzystaniu potencjału starzejącej się części społeczeństwa w gospodarce. W TVN24 Biznes i Świat zapytamy ekspertów, czy taki proces jest nieunikniony, a także jak dobrze przeprowadzić go w Polsce.

Ważna ochrona

Sprawdzimy również, jak na świecie wygląda ochrona najważniejszych osób. Wszystko po tragicznych wydarzeniach w Kanadzie, a także ostatnich wpadkach Secret Service w USA.

Autor: red. / Źródło: TVN24 BiS

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock