Co Komorowski powie w ONZ? Wieczór w TVN24 Biznes i Świat

Najnowsze


Dziś prezydent RP Bronisław Komorowski wystąpi podczas 69. sesji Zgromadzenia Ogólnego ONZ. Na antenie TVN24 Biznes i Świat będziemy transmitować oraz analizować jego przemówienie.

"Epicentrum"

W programie "Epicentrum" będziemy zastanawiać się jak daleko pada jabłko od jabłoni i czy głosujemy sercem, rozumiem, czy DNA? Zastanowimy się również, czy liczba centrów handlowych nie przekroczyła masy krytycznej oraz ile każdy z nas jest w stanie poświęcić, aby własnym portfelem ratować osiedlowe sklepiki.

Będziemy również rozmawiać skąd bierze się postawa roszczeniowa i o co można obwiniać władzę. Zastanowimy się także nad tym, jakich głupot ludzie są w stanie się dopuścić dla minuty "sławy"?

Gośćmi programu będą: Jerzy Owsiak oraz Daniel Passent. Początek programu "Epicentrum" o godz. 20.00.

"Świat"

W programie "Świat" będziemy analizować wizytę Bronisława Komorowskiego w Stanach Zjednoczonych. Przemówienie prezydenta w ONZ będziemy komentować razem z prof. Tomasza Nałęcza, doradcy prezydentów RP.

Bronisław Komorowski wystąpi podczas 69. sesji Zgromadzenia Ogólnego ONZ. W czasie wizyty w amerykańskiego bazie Fort Bragg Komorowski spytany przez dziennikarzy stwierdził, że będzie mówił o potrzebie reformy ONZ. Początek programu "Świat" o godz. 21.00.

"Bilans"

O godz. 21.40 w programie "Bilans" Robert Stanilewicz podsumuje dzień na rynkach i zajrzy na kończąca się sesję na amerykańskiej giełdzie.

"24 godziny"

W programie "24 godziny" podsumujemy wydarzenia w Polsce i na świecie. Początek programu o godz. 22.00.

Autor: red. / Źródło: TVN24 BiS