Cinkciarz.pl sponsorem reprezentacji Polski w piłce nożnej

Najnowsze

Aktualizacja:

Internetowy kantor Cinkciarz.pl będzie do lipca 2018 roku oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski w piłce nożnej. Logo Cinkciarz.pl ma towarzyszyć piłkarzom m.in. w okresie eliminacji Euro 2016 i mistrzostw świata w roku 2018.

Polski Związek Piłki Nożnej podpisał w czwartek umowę, w ramach której serwis wymiany walut online uzyskał status oficjalnego sponsora reprezentacji Polski w piłce nożnej. Jak powiedział portalowi tvn24bis.pl rzecznik prasowy PZPN Jakub Kwiatkowski, Cinkciarz.pl będzie szóstym oficjalnym sponsorem obok: 4MOVE, Biedronki, Nike, Warki, Grupy BPS. Głównym sponsorem kadry jest Orange.

Cinkciarz.pl będzie wspierał reprezentację Polski do lipca 2018 roku m.in. w okresie eliminacji Euro 2016 i mistrzostw świata w roku 2018.

Rzecznik PZPN odmówił odpowiedzi na pytanie, na ile opiewa umowa z serwisem.

Także na meczach

W ramach współpracy sponsoringowej marka Cinkciarz.pl nabyła prawo do wykorzystywania we własnej działalności promocyjnej oficjalnego logotypu reprezentacji Polski. Na mocy umowy Cinkciarz.pl ma prawo do obecności reklamowej podczas oficjalnych meczów rozgrywanych przez reprezentację Polski. Logo marki Cinkciarz.pl pojawi się na materiałach promocyjnych reprezentacji, a także na stronie internetowej PZPN.

Setki milionów widzów

– Mecze reprezentacji Polski będą dostępne również w zagranicznych stacjach TV, co wiąże się z możliwością dotarcia do setek milionów odbiorców w Europie i na świecie. Obecność reklamowa na tych rynkach jest kluczowa ze względu na realizowaną aktualnie strategię rozwoju marki Cinkciarz.pl – podkreśla Kamil Sahaj, marketing manager w Cinkciarz.pl.

Z internetu na boisko

Cinkciarz.pl to kantor internetowy, który umożliwia wymianę 25 walut. Jego oferta zawiera trzy systemy transakcyjne oraz narzędzia wspomagające wymianę walut. Transakcje można zakładać całą dobę, 7 dni w tygodniu i realizować je za pomocą przelewów internetowych z dowolnego banku.

Lewandowski został inwestorem. Podbije rynki?tvn24

Autor: rf, msz/klim/kwoj / Źródło: TVN24 Biznes i Świat