Bilety do USA za mniej niż dwa tysiące

Najnowsze

Aktualizacja:
Iceland ExpressIslandzkie linie tanio zawiozą do USA

Za ocean w obie strony taniej niż za 2 tys. zł? Do tej pory udawało się to tylko szczęśliwcom, którzy wytropili superokazję. Ale od czerwca to może się zmienić. Nowy, tani przewoźnik wprowadza połączenia lotnicze z Ameryką gwarantując najniższe ceny - informuje "Dziennik Gazeta Prawna".

– Nasze ceny są o kilkaset, a w niektórych przypadkach nawet o tysiąc złotych niższe niż u innych przewoźników na podróże latem – zapewnia Marek Sławatyniec, kierujący polskim przedstawicielstwem Iceland Express.

Deklaruje, że więcej niż 2 tys. zł bilety nie będą kosztować.

USA bliżej i taniej

Iceland Express ogłosiła w czwartek zwiększenie liczby połączeń oferowanych z Polski. Od 4 czerwca z Warszawy do Nowego Jorku (Newark) odbywać się będą trzy loty tygodniowo.

Samoloty Iceland Express będą latały do Nowego Jorku w poniedziałki, czwartki i piątki. Loty będą wykonywane z międzylądowaniem w Reykjaviku, a czas oczekiwania na połączenie wynosić ma tylko 50 minut. Powroty z USA realizowane będą w środy i czwartki. Pierwszy odcinek trasy, na Islandię, obsługiwany będzie przez Boeinga 737-700, a z druga część podróży, do Ameryki Pn., odbywać się będzie na pokładzie Boeinga 757. W czerwcu uruchomione zostaną też połączenia z Krakowa do Nowego Jorku, z przesiadką w Reykjaviku. Loty będą odbywały się w środy.

Firma Iceland Express ehf działa od 2003 roku, będąc pierwszą tanią linią lotniczą na Islandii.

Źródło: "Dziennik Gazeta Prawna"

Źródło zdjęcia głównego: Iceland Express