Analityk idzie na mały parkiet

Najnowsze

Aktualizacja:
TVN24AO idą po pieniądze na giełdę

Po blisko 10 latach działalności udziałowcy firmy Analizy Online Sp. z o.o. podjęli decyzję o podwyższeniu kapitału w drodze oferty prywatnej - i debiucie spółki na rynku NewConnect. Spółka wybrała właśnie doradcę, którym jest notowana już na alternatywnym rynku spółka GoAdvisers.

Ostatnie dwa lata pokazały, że przyjęty przez nas model biznesowy sprawdza się nie tylko w czasach dobrej koniunktury, ale również w kryzysie. To test, którego nam brakowało, by odpowiedzialnie podjąć decyzję o skorzystaniu z możliwości, jakie daje rynek publiczny analizy

- Ostatnie dwa lata pokazały, że przyjęty przez nas model biznesowy sprawdza się nie tylko w czasach dobrej koniunktury, ale również w kryzysie. To test, którego nam brakowało, by odpowiedzialnie podjąć decyzję o skorzystaniu z możliwości, jakie daje rynek publiczny - dodaje prezes Raupuk.

Funkcję doradcy w procesie pozyskania kapitału oraz przy wprowadzeniu akcji Analiz Online Sp. z o.o. do obrotu na rynku NewConnect pełni spółka GoAdvisers S.A., która będzie również pełniła rolę Autoryzowanego Doradcy po rozpoczęciu notowań.

Dekada na rynku

Założona w połowie 2000 roku firma Analizy Online Sp. z o.o. to wyspecjalizowany, niezależny ośrodek analityczny, zajmujący się monitoringiem rynku polskich i zagranicznych instytucji wspólnego inwestowania: funduszy inwestycyjnych, emerytalnych oraz ubezpieczeniowych funduszy kapitałowych.

Oferta firmy obejmuje obecnie szeroki wachlarz produktów i usług: od serwisów oferowanych inwestorom instytucjonalnym, przez dostawę danych, analizy i ratingi funduszy, po szkolenia, seminaria i warsztaty z zakresu zarządzania, sprzedaży oraz tematyki inwestycyjnej.

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: TVN24