Allegro: Miejcie zdrowy rozsądek

Najnowsze

Aktualizacja:

Allegro odpiera zarzuty internautów, że serwis aukcyjny nie reagował na niedzielny atak oszustów, którzy sprzedawali fikcyjne towary. - Trzeba mieć zdrowy rozsądek - apelował rzecznik Allegro Bartosz Szambelan. - Kto uwierzy, że można kupić nowego laptopa za 550 zł?

Po tym przykładzie widać, że tel. typu 0800 jest niezbędny allegro2

Internauci zarzucali pracownikom serwisu, że usuwając z forum wypowiedzi ostrzegające innych allegrowiczów, utrudniali informowanie użytkowników o niebezpieczeństwie.

- Każde forum ma swoje zasady i swoje tematy - wyjaśniał Bartosz Szambelan. - Ten post pojawił się w zupełnie innym temacie i był niezgodny z zasadami forum, a forum dotyczące oszustwa cały czas funkcjonowało - argumentował.

czy allegro w ogóle posiada jakiś nr? Bo ja się nie doszukałem. Wszystko odbywa się przez emaile na które allegro nie odpowiada allegro3


Oszust posługiwał się wyłudzonymi wcześniej kontami aukcyjnymi na portalu Allegro. Dane wyłudzał na stronach dla szukających pracy, prosząc aplikantów o przesłanie haseł do kont na Allegro. Podszywając się pod allegrowiczów, którzy cieszyli się dobrą opinią i mieli wiele pozytywnych komentarzy, oszust wystawił na licytację fikcyjny sprzęt po niewiarygodnych cenach - np. kilkaset zł za nowy telewizor czy laptopa.

allegro ma totalnie gdzieś to że użytkownicy są notorycznie naciągani, oszukiwani i nie mają jak dochodzić swoich praw [...] a ci co dali się oszukać sami sobie winni, bo droga na skróty prowadzi w bagno allegro1

Policja szuka autora największego od wielu miesięcy internetowego kantu.