Jak osiągnąć artystyczny sukces? "Warto iść drogą, którą podpowiada nam serce"

Najnowsze

"Trzeba żyć w zgodzie z samym sobą"TVN24 BiS
wideo 2/2

Żyję pasją. Uważam, że praca, która daje przyjemność, nie jest uciążliwa w życiu. Ja po prostu siebie realizuję przez nią - powiedziała w programie "Ostatnie piętro" TVN24 BiS Alicja Węgorzewska, mezzosopranistka oraz dyrektor Warszawskiej Opery Kameralnej. Jak zaznaczyła "trzeba żyć w zgodzie z samym sobą".

Węgorzewska w rozmowie z Michałem Sznajderem mówiła również o tym, co jej zdaniem jest najważniejsze w tym, by osiągnąć sukces.

- Myślę, że trzeba żyć w zgodzie z sobą samym. Na pewno rodzice marzą, żeby córka była śpiewaczką, syn był adwokatem, a ktoś był lekarzem. Każdy zawód jest dobry, jeśli dziecko będzie się w nim spełniać. Warto iść drogą, którą podpowiada nam serce. Żeby wstawać rano i iść do pracy z pasją. Móc tworzyć niż spełniać cudze oczekiwania - podkreśliła.

O programie

"Ostatnie piętro" – trochę symbolicznie oznacza sam szczyt. Miejsce, które dla wielu jest celem. Ale szczyt – to też miejsce, z którego najwięcej widać. Co widzą ci, którym się udało? Ludzie sukcesu. Jak go osiągnęli? Co w pracy pozwala im osiągać cele? Co poza nią? Jaka mentalność im pomaga, a czego unikają? Co dziś zrobiliby inaczej? A czego żałują, że nie zrobili wcześniej? Właśnie o tym rozmawiamy z gośćmi "Ostatniego piętra".

Emisja w każdą sobotę o godzinie 16.35 na antenie TVN24 BiS. Na program zaprasza Michał Sznajder.

Autor: red. / Źródło: TVN24 BiS

Źródło zdjęcia głównego: TVN24 BiS