Ącki pokazał ramówkę TVN

Najnowsze

Aktualizacja:
tvn"You can dance - Po prostu tańcz!" tylko w TVN!

W TVN pachnie wiosną! Kolejne edycje "Tańca z gwiazdami", "You can dance - Po prostu tańcz!", seriale "39 i PÓŁ", "Teraz albo nigdy!", filmy "Pan i Pani Smith", "Constantine", czy "Batman: Początek" - to tylko niektóre propozycje nowej, świeżej ramówki.

"39 i PÓŁ"

Na początek nowości. A tegoroczna ramówka TVN znowu zaskakuje.Co robi mężczyzna kiedy czterdziestka depcze mu po piętach, jego życie prywatne jest w totalnej rozsypce, nie ma pieniędzy, a jedyne, co go jeszcze cieszy to muzyka? Bierze się w garść i zaczyna wielkie porządki? Czy płynie z nurtem i wszystko zaniedbuje? Odpowiedź na te i inne pytania znajdziemy w nowym serialu TVN pt. "39 i PÓŁ". Główną rolę zagra Tomasz Karolak, a u jego boku będziemy mogli zobaczyć m.in. Darię Widawską, Dorotę Deląg, Sonię Bohosiewicz, czy Krzysztofa Stelmaszyka. Serial zagości na naszych ekranach już w marcu.

"Teraz albo nigdy!"

Zwolennicy romantycznych porywów serca i wzruszeń będą mogli się przenieść do świata, w którym miłość jest na wyciągnięcie ręki, gdzie bliscy zawsze służą dobrą radą i pomagają zrozumieć co jest naprawdę ważne. To świat bohaterów najnowszego serialu TVN "Teraz albo nigdy!", w którym grupa przyjaciół stara się walczyć o swoje marzenia. W serialu zagra Agata Buzek, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Katarzyna Maciąg, Mateusz Damięcki, Rafał Królikowski i Bartek Kasprzykowski.

"Sąd rodzinny"

Proszę wstać! Sąd idzie! Jednak tym razem to nie Sędzia Anna Maria-Wesołowska (choć jej też nie zabraknie). "Sąd rodzinny" to drugi w telewizji TVN serial z gatunku court show, który przybliża meandry procedur sądowych. Pozwy o rozwód, alimenty, eksmisje, wnioski o pozbawienie władzy rodzicielskiej czy uregulowanie kontaktów z dzieckiem to najczęstsze sprawy, które wpływają do sądu rodzinnego. Sprawy prezentowane w serialu oparte są na autentycznych historiach rodzinnych znajdujących swój finał na sali sądowej. Ostatnie słowo będzie należeć do Sędziego Artura Lipińskiego.

Te, które już rozkwitły

Zwolennicy kryminalnych zagadek z pewnością ucieszą się z nowych odcinków "Detektywów", "Kryminalnych" i "W-11". Nie zawiodą też bohaterowie serialu "Na Wspólnej". Wszyscy, którzy są ciekawi tego, jak potoczą się życiowe drogi ulubionych bohaterów powinni z uwagą oglądać kolejne odcinki. Maksimum rozrywki zapewni niezastąpiona "Niania".

TVN zakwitnie premierami

Oferta filmowa w tym sezonie nie powinna zawieść najbardziej wymagającego widza. Wyjątkowo bogata, liczna, nastawiona na prawdziwe przeboje kinowe i gwiazdy zadowoli tych najbardziej wybrednych. Zwolennicy akcji i pięknych ciał z pewnością zagoszczą w domu „Pana i Pani Smith”. A „Jak ugryźć 10 milionów”? To zadanie dla płatnego zabójcy Jimmy’ego „Tulipana” Tudeski, którego gra Bruce Willis. Nie zabraknie też takich hitów jak „Batman: Początek”, „Wojna Światów”, czy „Constantine”.

Trochę młodsi będą mogli znowu przenieść się do Hogwardu dzięki „Harry’emu Potter’owi i Czarze Ognia”. Z kolei najmłodsi z pewnością obejrzą niesamowity duet Wallace i Gromit w „Klątwie Królikołaka”. Nie można zapominać też o bohaterach „Zebry z klasą”, czy „Madagaskaru”.

"You can dance - Po prostu tańcz!"

Po sukcesie pierwszej edycji tanecznego show "You can dance - Po prostu tańcz!" czas na wyłonienie kolejnego najbardziej utalentowanego tancerza w Polsce. Na castingi zgłosiły się tysiące chętnych. Jednak zwycięzca może być tylko jeden. Najlepszy otrzyma trzymiesięczne stypendium w czołowej szkole tanecznych - Broadway Dance Center w Nowym Jorku. Tradycyjnie uczestników oceniać będą Augustin Egurolla, Michał Piróg i Weronika Marczuk-Pazura. Show poprowadzi Kinga Rusin.

"Taniec z gwiazdami"

Równocześnie rusza VI edycja "Tańca z gwiazdami". Tym razem na parkiecie zobaczymy Katarzynę Figurę, Agnieszkę Cegielską, Tamarę Arciuch, Marinę, Elizabeth Dudę, Magdalenę Walach, Małgorzatę Sochę, Wojtka Łozowskiego, Marka Kaliszuka, Tomasza Schimscheinera, Mariusza Pudzianowskiego, Łukasza Zagrobelnego, Michała Lesienia i Roberta Janowskiego. Program poprowadzą Kasia Skrzynecka i Piotr Gąsowski.

"Teraz My"

Tegoroczna ramówka TVN-u będzie obfitować też w dziennikarstwo w najwyższym wydaniu. „Superwizjer” skutecznie ujawni największe afery, niezawodny duet Tomasz Sekielski i Andrzej Morozowski przyprą do ściany polityków w programie "Teraz My", a Bogdan Rymanowski bez krawatów poprosi liderów sceny politycznej o komentarz do najważniejszych wydarzeń minionego tygodnia.

Dla tych, którzy chcą odpocząć od polityki "Dzień Dobry TVN", to programowa propozycja pełna ciekawych reportaży, rozmów i gości. Nowością jest "Hej-Nał Show" realizowany prosto z zabytkowego tramwaju stojącego na krakowskim rynku. Program poprowadzą Patrycja Tomaszczyk, Bożena Ostrysz, Fabiola Kopczyńska i Ewelina Kołomańska.

Nie mogło też zabraknąć programu, który rozpoczął nową erę w polskiej telewizji. Oczywiście chodzi o "Milionerów". Jeszcze więcej emocji, jeszcze więcej wygranych i jeszcze więcej Huberta Urbańskiego.

Z kolei Ci, którzy szukają rozrywki w nietypowym wydaniu z pewnością ucieszą się z nowych odcinków "Kuby Wojewódzkiego", "Szymona Majewskiego Show" i najmłodszego dziecka TVN-u - "Clever! - widzisz i wiesz". Na antenie nadal gościć będą dotychczasowe produkcje stacji, takie jak "Rozmowy w toku", "Co za tydzień", czy "Pascal: Po prostu gotuj".

Źródło: tvn24.pl, TVN24, PAP

Źródło zdjęcia głównego: tvn