Rozbity Mercedes jak bumerang – ciągle wraca na rynek

Moto

Rozbity Mercedes jak bumerang – ciągle wraca na rynek

Mercedes GL wystawiony na sprzedaż za ponad ćwierć miliona złotych - takie cudo znaleźli dziennikarze Turbo Kamery. Wszystko byłoby pięknie, gdyby nie fakt, że samochód był kompletnie rozbity w Stanach Zjednoczonych. Po raz pierwszy samochód został wystawiony na sprzedaż przez handlarza w Piotrkowie Trybunalskim.

Reporter Turbo Kamery wraz z rzeczoznawcą pojechali oglądać Mercedesa, uzbrojeni w raport dokumentujący poważne uszkodzenia GL. W USA pojazd został zakwalifikowany jako złom. Gdy dziennikarz poinformował o tym sprzedawcę, ten stwierdził, że nie znał przeszłości samochodu. Ale natychmiast obniżył jego cenę i dodał do ogłoszenia zdjęcia sprzed naprawy.

Po kilku tygodniach Mercedes znowu pojawił się na rynku. Tym razem wystawił go na sprzedaż jeden z największych komisów w Warszawie. I tym razem sprzedawca nie informował o tym, że auto było kompletnie rozbite. Gdy odwiedził go reporter, twierdził, że to przez pomyłkę. A zaraz po wizycie Turbo Kamery w ogłoszeniu Mercedesa pojawił się dopisek „sprzedany”.

Premierowe odcinki Turbo Kamery w każdy wtorek w TVN Turbo o 22:15.

Autor: red. / Źródło: TVNTurbo