Jubileuszowy zawrót głowy. ŠKODA FABIA już od 308 zł miesięcznie!

TVN24 Biznes | Moto

Autor:
ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Źródło:
ŠKODA
ŠKODA

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Początki marki ŠKODA.

Historia marki ŠKODA sięga 1895 roku, co stawia firmę wśród najstarszych producentów aut na świecie. Początkowo funkcjonowała pod nazwą Laurin & Klement i zajmowała się produkcją innowacyjnych rowerów Slavia. Punktem zwrotnym w historii firmy było rozpoczęcie produkcji motocykli. Pierwszy model opuścił fabrykę już w 1898 roku. W 1899 roku zadebiutował motocykl Slavia Typ A, który dzięki innowacyjnemu pomysłowi przeniesienia dźwigni sterujących silnikiem i hamulcami na kierownicę, znacznie poprawił bezpieczeństwo użytkowników.

Już w 1905 roku firma zaczęła koncentrować się na tworzeniu samochodów, a debiutanckim modelem był Voiturette A. Laurin & Klement, by rozwijać firmę, zdecydowali się w 1925 roku na fuzję z koncernem ŠKODA, dzięki czemu firma stała się najważniejszym producentem aut na terenie ówczesnej Czechosłowacji.

<<<< FABIA już od 308 zł miesięcznie! >>>>

ŠKODA w dzisiejszych czasach i jej popularny model - FABIA.

ŠKODA z biegiem lat dzięki nowoczesnym technologiom i wysokiej jakości stała się marką niezwykle cenioną wśród miłośników motoryzacji.

Jednym z przebojów polskiego rynku jest ŠKODA FABIA, która wyróżnia się ponadprzeciętną przestronnością. Nowa FABIA imponuje także szeregiem systemów asystujących do wyboru, które zapewniają komfort oraz podnoszą bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów. Są to m.in. BLIND SPOT DETECT, czyli czujnik martwego pola czy EASY LIGHT ASSIST. FABIA doskonale sprawdza się na miejskich drogach, ale jest także świetnym partnerem wakacyjnych podróży.

<<< Jubileuszowa oferta, FABIA już od 308 zł miesięcznie >>>

Jubileuszowa oferta ŠKODY.

Marka ŠKODA celebruje w tym roku 125-lecie swojej działalności. To pozwala uczestniczyć w zacnym gronie pięciu nadal aktywnych światowych marek samochodowych z najdłuższą historią. Lata pracy i wprowadzania nowych technologii sprawiły, że ŠKODA posiada szerokie grono klientów, które z roku na rok się powiększa. Mimo wielu sukcesów firma nie spoczywa na laurach i dalej prężnie się rozwija, by zapewnić klientom samochody, które będą spełniały ich wszystkie oczekiwania, a także zaskakiwały nowoczesnymi rozwiązaniami i komfortem podczas jazdy. Każdy samochód został zaprojektowany tak, by być niezawodnym przez długie lata, a jednym z podstawowych priorytetów jest oferowanie maksymalnego poziomu bezpieczeństwa. Właśnie dlatego modele ŠKODY wyposażone są w najbardziej zaawansowane systemy skutecznie wspierające kierowców na drodze i chroniące pasażerów w razie wypadku, a nawet aktywnie zapobiegające kolizjom. Markę wyróżnia przede wszystkim design, technologia i komfort wyposażenia.

W ramach świętowania jubileuszu ŠKODA przygotowała atrakcyjne oferty, które pozwalają na zakup nowego auta z korzystnymi rabatami. Oprócz upustów cenowych w specjalnej ofercie są także pakiety serwisowe, które gwarantują niskie koszty i bezproblemową eksploatację, specjalne warunki finansowe dla wszystkich modeli oraz nowość – leasing konsumencki.

ŠKODA

Innowacyjny design, nowoczesna technologia (m.in. tylne światła LED, systemy wspomagające kierowcę), to tylko kilka z zalet tego popularnego modelu. Wybierając niezawodną ŠKODĘ FABIA w jubileuszowej ofercie, możesz otrzymać upust nawet do 5 500 PLN.

Również najnowszy model ŠKODA SCALA objęty jest promocją jubileuszową. To elegancki i dynamiczny hatchback z silną tożsamością. Ponadczasowy i nowoczesny styl pozwoli wyróżnić się na drodze. Jej bagażnik jest rekordowy w segmencie C, przewyższając konkurencję nawet o 80 litrów. SCALA imponuje nie tylko przestronnym wnętrzem, ale również niskim spalaniem.

Dla tych, którzy potrzebują większej ilości miejsca, promocyjna oferta obejmuje również ŠKODĘ KODIAQ. Jest to SUV charakteryzujący się idealnym połączeniem znakomitej sylwetki i nowoczesnych napędów, którego teraz można kupić z upustem aż do 15 500 PLN.

Dzięki platformie internetowej ŠKODY klienci mogą dokonywać wyboru samochodu szybko i w komfortowych warunkach, bez wychodzenia z domu. Z dowolnego miejsca można zapoznać się z bazą dostępnych pojazdów. Cały proces odbywa się online, a pierwsza wizyta w salonie ŠKODY może nastąpić dopiero przy odbiorze samochodu.

Pozostałe jubileuszowe oferty znajdziesz pod adresem 125lat.skoda.pl.

Autor:ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Źródło: ŠKODA

Źródło zdjęcia głównego: ŠKODA