Artykuł sponsorowany. Nowa Insignia ma szansę podbić polski rynek

Moto

Opel PolskaNowa Insignia

Nowy Opel Insignia ma właśnie swoją światową premierę podczas trwającego Międzynarodowego Salonu Motoryzacyjnego w Genewie. Polscy klienci już mogą składać zamówienia na ten model.

Nowy flagowy model ma wszelkie atrybuty, aby przekonać do siebie nawet klientów z segmentu marek premium. Wojciech Mieczkowski, dyrektor generalny General Motors Poland

Nowa Insignia Grand Sport jest oferowana w cenie katalogowej od 99 900 zł,natomiast wersja kombi Sports Tourer – od 103 900 zł (sugerowane ceny detaliczne wariantu Enjoy z silnikiem benzynowym 1.5T o mocy 103 kW/140KM z VAT w Polsce). Wersja Innovation, poszerzona m.in. o tapicerkę Oxford z elementami sztucznej skóry Morrocana, dyskretne podświetlenie wnętrza „Ambient” czy osłony przeciwsłoneczne z lusterkami i podświetleniem LED, dostępna jest już od 104 500 zł.

Cena wersji Elite zaczyna się od 113 900 zł. Auto w tym wariancie zawiera m.in. podgrzewane fotele przednie, system multimedialny Navi 900 IntelliLink z nawigacją 3D (mapa Europy) i z łączami USB i Bluetooth czy system monitorujący ciśnienie niezależnie w poszczególnych oponach.

Nowa Insignia dostępna jest w wersji z silnikiem benzynowym lub w wersji turbodiesel.

Nowy flagowy model ma wszelkie atrybuty, aby przekonać do siebie nawet klientów z segmentu marek premium – mówi Wojciech Mieczkowski, dyrektor generalny General Motors Poland.

Opel zaprezentował nową insignięOpel Polska

Pełny cennik można sprawdzić tutaj.

Nowoczesny i funkcjonalny

Nowy Opel Insignia oferuje wzorowy poziom bezpieczeństwa, imponuje niezwykłym kształtem i zaawansowanymi rozwiązaniami – począwszy od wyznaczających trendy matrycowych reflektorów Opel IntelliLux LED i bardzo nowoczesnych systemów wspomagających kierowcę, takich jak aktywny asystent pasa ruchu, po znakomity wyświetlacz HUD (Head-Up Display), pokazujący bieżącą prędkość, wskazówki dotyczące dalszej jazdy, zakazy wyprzedzania i inne dane bezpośrednio na wewnętrznej stronie przedniej szyby pojazdu.

Auto wyposażone jest w system Opel OnStar, czyli osobistego opiekuna kierowcy. Jest on dostępny przez całą dobę i pełni rolę naszego osobistego pomocnika, dzięki czemu możemy liczyć na natychmiastową pomoc w razie wypadku lub nieprzewidzianej sytuacji, ale też poprosić o wskazanie drogi, zapytać o kontrolkę na panelu wskaźników czy zdalnie zamknąć lub otworzyć auto. Teraz system ten umożliwiają także skorzystanie z pomocy doradcy OnStar przy rezerwacji pokoju w hotelu, a w przyszłości także przy wyszukaniu parkingu.

Nowy Opel Insignia zachwyca wspaniałą zwrotnością, większą przestronnością oraz doskonałym stosunkiem jakości do ceny, co czyni go poważnym rywalem nawet dla modeli marek premium. Więcej dowiesz się tutaj.

Artykuł sponsorowany. Zobacz wnętrze nowego Opla Insignia Grand Sport i Sports Tourer

Już niedługo na ulicach

Chociaż światowa premiera nowego Opla Insignia ma właśnie miejsce, polscy kierowcy już od kilku tygodni mogą składać zamówienia na ten model w autoryzowanych salonach Opla w całym kraju. Zachęcamy do ich odwiedzenia, by poznać więcej szczegółów.

Zobacz prezentację z premiery nowego Opla Insignia.

Autor: Artykuł sponsorowany / Źródło: General Motors Poland

Źródło zdjęcia głównego: Opel Polska