Małżeństwo nie mieszkało ze sobą od kilku lat. Spotkali się, w ruch poszedł nóż. "Ranił ją w przedramię, groził zabójstwem"

Autor:
tam
Źródło:
tvn24.pl
Włodawa (woj. lubelskie)
Włodawa (woj. lubelskie)Google Earth
wideo 2/3
Google EarthWłodawa (woj. lubelskie)

Najpierw mieli pić razem alkohol, później doszło między nimi do awantury, a w ruch poszedł nóż. Mężczyzna, którego odwiedziła żona, z którą nie mieszkał już od kilku lat, trafił do aresztu. Jest podejrzany o uszkodzenie ciała kobiety i kierowanie wobec niej gróźb.

W czwartek (24 listopada) po południu 31-latka odwiedziła swojego męża, z którym nie mieszkała od około trzech lat. Najpierw - jak informuje policja - spotkanie przebiegało w pokojowej atmosferze: para piła razem alkohol. Dopiero później - w mieszkaniu we Włodawie (woj. lubelskie) - doszło między nimi do awantury.

Policja: zaatakował nożem, ranił w przedramię, groził zabójstwem

- 37-latek trzymanym w ręku nożem zaatakował kobietę, raniąc ją w przedramię. Groził jej przy tym zabójstwem. Następnie, obawiając się, że 31-latka zawiadomi organy ścigania, zamknął ją w domu - relacjonuje asp. szt. Kinga Zamojska-Prystupa z policji we Włodawie. I dodaje: - Kobieta pod pretekstem udania się do szpitala, opuściła dom i od razu zadzwoniła do policjantów.

Małżeństwo nie mieszkało ze sobą od kilku lat. Spotkali się, a mąż zaatakował żonę nożempolicja Włodawa

Mężczyzna został zatrzymany. Miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. - Swoje zachowanie tłumaczył ilością spożytego alkoholu. Usłyszał zarzut uszkodzenia ciała oraz kierowania gróźb wobec 31-latki - przekazuje Zamojska-Prystupa.

Sąd zdecydował, że 37-latek najbliższy czas spędzi w areszcie. Grozi mu do pięciu lat więzienia. Jego żona doznała powierzchownych obrażeń. Nie potrzebowała pomocy medycznej.

Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:tam

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: policja Włodawa

Pozostałe wiadomości