Oglądali dom na sprzedaż, nagle zarwał się pod nimi strop i spadli piętro niżej

TVN24 | Białystok

Autor:
MAK/gp
Źródło:
PAP/TVN24
Do wypadku doszło w gminie Wąwolnica (Lubelskie)Google Maps
wideo 2/6
Google MapsWąwolnica

Kobieta z mężczyzną przyjechali do gminy Wąwolnica (Lubelskie), żeby obejrzeć dom na sprzedaż. Kiedy razem z właścicielem weszli na piętro, zarwał się pod nimi betonowy strop. 43-letni właściciel domu i 62-latka spadli piętro niżej. Oboje trafili do szpitali.

Wszystko działo się w niedzielę. Dwoje mieszkańców gminy Werbkowice przyjechało do oddalonej o około 160 kilometrów gminy Wąwolnica. Chcieli obejrzeć niezamieszkały dom na sprzedaż. Oprowadzał ich 43-letni właściciel budynku.

- W pewnym momencie, gdy znajdowali się na piętrze, pod 62-letnią kobietą i 43-letnim mężczyzną załamał się betonowy strop. Przez powstały otwór oboje spadli piętro niżej – przekazała podkomisarz Ewa Rejn-Kozak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Puławach.

Trafili do szpitali, ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo

Właściciel domu śmigłowcem LPR został przetransportowany do szpitala w Lublinie. 62-latka trafiła do szpitala w Puławach.

- Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo - dodała policjantka.

Na miejsce przyjechali policjanci. Wykonali oględziny i zabezpieczyli teren przed dostępem osób trzecich.

- Z udziałem inspektora nadzoru budowlanego będą wykonywane kolejne czynności, które mają pomóc wyjaśnić przyczyny tego, co się wydarzyło - podsumowała podkomisarz Ewa Rejn-Kozak.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

Do zdarzenia doszło w domu w gminie Wąwolnica (Lubelskie)Policja Lubelska

Autor:MAK/gp

Źródło: PAP/TVN24

Źródło zdjęcia głównego: Policja Lubelska