TVN24 | Białystok

Ciężarówka zderzyła się z samochodem osobowym. Nie żyje kierowca i troje dzieci

TVN24 | Białystok

Aktualizacja:
Autor:
MAK
Źródło:
TVN24
W wypadku zginął mężczyzna i troje dzieci
W wypadku zginął mężczyzna i troje dzieciTVN24
wideo 2/7
TVN24W wypadku zginął mężczyzna i troje dzieci

W zderzeniu auta osobowego z samochodem ciężarowym zginął 30-letni kierowca i troje dzieci w wieku trzech, sześciu i dziewięciu lat. Dwie osoby zostały ranne. Do wypadku doszło na drodze krajowej nr 65 w pobliżu miejscowości Tatarowce (województwo podlaskie). Po godzinie 20 droga została odblokowana.

Dyżurny Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku przekazał, że zgłoszenie o wypadku otrzymali w niedzielę o godzinie 13.19. Na drodze krajowej nr 65 na odcinku Białystok – Bobrowniki, w pobliżu miejscowości Tatarowce, zderzyły się samochód osobowy z ciężarowym.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że doszło do zderzenia czołowego - przekazał Marcin Gawryluk z Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku.

Jak informuje policja, w wypadku zginęły cztery osoby, które podróżowały samochodem osobowym. Był to 30-letni kierowca i troje dzieci w wieku trzech, sześciu i dziewięciu lat. Kobieta, która jechała z nimi i kierowca samochodu ciężarowego zostali ranni.

OGLĄDAJ TVN24 NA ŻYWO W TVN24 GO >>>

Tragiczny wypadek na DK65 w pobliżu miejscowości TatarowceTVN24

Droga zablokowana przez wiele godzin

Okoliczności wypadku wyjaśnia teraz policja pod nadzorem prokuratury. Jak przekazali policjanci, kierowca samochodu ciężarowego był trzeźwy.

Droga w miejscu zdarzenia była zablokowana w obu kierunkach. Nie było możliwości wytyczenia tam objazdów, ruchem kierowała policja. Normalny ruch przywrócono po godzinie 20.

Zginął mężczyzna i troje dzieciTVN24

Autor:MAK

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: TVN24

Pozostałe wiadomości