Łuków. Nie żyje rowerzystka potrącona przez ciężarówkę

Autor:
ms/
tam
Źródło:
tvn24.pl
Do zdarzenia doszło w Łukowie
Do zdarzenia doszło w Łukowie Google Earth
wideo 2/10
Google Earth Do zdarzenia doszło w Łukowie

Wypadek w Łukowie (województwo lubelskie). Jak ustaliła policja, rowerzystka włączając się do ruchu wjechała na jezdnię, po której jechała ciężarówka. Kierowca pojazdu nie zdołał wyhamować i potrącił poruszającą się jednośladem kobietę. 67-latka zginęła na miejscu.

Do wypadku doszło w czwartek około godziny 7 na ul. Przemysłowej w Łukowie. Jak wstępnie ustalili policjanci, rowerzystka została potrącona przez ciężarówkę.

Łuków. 67-letnia rowerzystka zmarła na miejscu w wyniku odniesionych obrażeńKomenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Łukowie

Policja: włączała się do ruchu, została potrącona

- 67-letnia kobieta jadąca rowerem w trakcie włączania się do ruchu została potrącona przez pojazd ciężarowy, którym kierował 34-letni obywatel Białorusi. W wyniku odniesionych obrażeń kobieta zmarła na miejscu zdarzenia - powiedział nam aspirant sztabowy Marcin Józwik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Łukowie. 

Jak ustaliła policja, rowerzystka włączając się do ruchu wjechała na jezdnię, po której jechała ciężarówka. Kierowca pojazdu nie zdołał wyhamować i potrącił poruszającą się jednośladem kobietę.

Okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja w Łukowie pod nadzorem prokuratury.

Policja apeluje do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie rozwagi i ostrożności oraz stosowanie się do przepisów.

DLACZEGO TO NA POLSKICH DROGACH CODZIENNIE GINIE 7 OSÓB? OGLĄDAJ W TVN24 GO >>> 

Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:ms/ tam

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Łukowie

Pozostałe wiadomości