TVN24 | Białystok

Przejeżdżał przez przejście na hulajnodze. Potrącił go samochód. Z taką siłą, że mężczyzna przekoziołkował nad autem

TVN24 | Białystok

Autor:
tm/
tam
Źródło:
tvn24.pl
Lublin, zderzenie auta z hulajnogą (wideo bez dźwięku)
Lublin, zderzenie auta z hulajnogą (wideo bez dźwięku)KMP Lublin
wideo 2/19
policja Lublin Lublin, zderzenie auta z hulajnogą (wideo bez dźwięku)

W Lublinie samochód potrącił 25-latka, który przejeżdżał przez przejście dla pieszych na hulajnodze. Jak widać na zapisie z kamery monitoringu, która zarejestrowała moment zderzenia, mężczyzna przekoziołkował nad samochodem i wylądował tuż za nim. Z obrażeniami trafił do szpitala. Sprawę wyjaśnia policja.

Policja ustala szczegóły wypadku, do którego doszło w poniedziałek około godziny 14.20 w alei Piłsudskiego w Lublinie. Jadący w kierunku alei Zygmuntowskich samochód marki Toyota potrącił tam 25-latka, który - na hulajnodze elektrycznej - przejeżdżał przez przejście dla pieszych.

- Kierowca auta, próbując hamować, dodatkowo zahaczył o jadącą z przeciwka skodę - mówi komisarz Kamil Gołębiowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Przekoziołkował nad samochodem, trafił do szpitala

Wypadek z udziałem samochodu osobowego i hulajnogiKMP Lublin

Jak widzimy na udostępnionym przez policję nagraniu z monitoringu miejskiego, siła uderzenia była tak duża, że mężczyzna przekoziołkował nad samochodem i wylądował tuż za nim.

OGLĄDAJ TVN24 NA ŻYWO W TVN24 GO >>>

- 25-latek odniósł obrażenia ciała i został przewieziony do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi – podkreśla Gołębiowski. I dodaje, że teraz funkcjonariusze wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia.

Wypadek miał miejsce na alei Piłsudskiego w Lublinie

Autor:tm/ tam

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: KMP Lublin

Pozostałe wiadomości