TVN24 | Białystok

Kłótnia na parkingu. Wymiana zdań, przebita opona, a dla podejrzanego perspektywa pięciu lat więzienia

TVN24 | Białystok

Autor:
tm//rzw
Źródło:
tvn24.pl
Łomża. Policja zatrzymała 25-latka, który podjerzany jest o zniszczenie opony w aucie 71-latka. Mężczyzna odpowie też za posiadanie środków odurzających  
Łomża. Policja zatrzymała 25-latka, który podjerzany jest o zniszczenie opony w aucie 71-latka. Mężczyzna odpowie też za posiadanie środków odurzających  KMP Łomża
wideo 2/5
KMP ŁomżaŁomża. Policja zatrzymała 25-latka, który podjerzany jest o zniszczenie opony w aucie 71-latka. Mężczyzna odpowie też za posiadanie środków odurzających  

Na jednym z parkingów w Łomży (Podlaskie) kierowcy audi nie spodobał się sposób, w jaki kierowca volkswagena zaparkował samochód. Mężczyźni wymienili ze sobą kilka zdań, po czym każdy poszedł w swoją stronę. Gdy jednak jeden z nich wrócił na parking, zastał przebitą oponę. Policjanci zatrzymali drugiego, usłyszał zarzuty zniszczenia mienia. I nie tylko.

O zdarzeniu na parkingu przy jednej z placówek zdrowia w mieście, łomżyńscy policjanci dostali zgłoszenie na początku kwietnia. Ustalili, że 25-letniemu kierowcy audi nie spodobał się sposób, w jaki 71-letni kierowca volkswagena zaparkował swoje auto. Według niego, starszy mężczyzna stanął stanowczo za blisko jego samochodu.

W mieszkaniu 25-latka znaleziono nóż, którym miał zniszczyć oponę KMP Łomża

Straty na ponad 500 złotych

- Po wymianie zdań każdy z kierowców poszedł w swoją stronę. Jednak kiedy 71-latek wrócił do swojego volkswagena, zauważył, że jedna z opon jest przebita. Pokrzywdzony oszacował straty na ponad 500 złotych – mówi podkomisarz Justyna Janowska z Komendy Miejskiej Policji w Łomży.

OGLĄDAJ TELEWIZJĘ NA ŻYWO W TVN24 GO >>>

Po tym, jak mundurowi ustalili świadków zdarzenia i zebrali ich relacje, zapukali do drzwi mieszkania 25-latka. Nie krył zdziwienia. W jego pokoju znaleziono nóż, którym prawdopodobnie przebił oponę.

Stała tam też waga elektroniczna, a policjanci zabezpieczyli torebkę z suszem. - Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że to marihuana – zaznacza policjantka.

25-latek ma dwa zarzuty

Mężczyzna został zatrzymany i jeszcze tego samego dnia usłyszał zarzuty zniszczenia mienia oraz posiadania środków odurzających. - Za te przestępstwa grozi do pięciu lat pozbawienia wolności – informuje podkom. Janowska.

Czytaj też: Jechał pijany całą szerokością drogi. Gdy złapał gumę, zatrzymał się, żeby wymienić koło. Nie zdążył, bo zasnął

W torebce była marihuanaKMP Łomża
Do zdarzenie doszło w Łomży

Autor:tm//rzw

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: KMP Łomża

Pozostałe wiadomości