TVN24 | Białystok

Autem podróżowało trzech 19-latków. Pasażerowie zginęli, kierowca trafił do aresztu

TVN24 | Białystok

Autor:
gp
Źródło:
TVN24/Lubelska policja
Gościeradów Folwark. Uderzyli w drzewo, pasażerowie zginęli, kierowca trafił do szpitala. Autem podróżowało trzech 19-latków
Gościeradów Folwark. Uderzyli w drzewo, pasażerowie zginęli, kierowca trafił do szpitala. Autem podróżowało trzech 19-latków
wideo 2/9
W wypadku zginęły dwie osoby

Audi A3 uderzyło w drzewo. Zginęli dwaj 19-letni pasażerowie, a kierowca, ich rówieśnik, trafił do szpitala. Tam został zatrzymany. Sąd Rejonowy w Kraśniku zastosował wobec niego tymczasowy areszt.

Do tragicznego wypadku doszło około godziny 2 w nocy z soboty na niedzielę na drodze krajowej numer 74 w miejscowości Gościeradów Folwark.

- Kierujący audi A3, jadąc prawdopodobnie z dużą prędkością, na łuku drogi zjechał na pobocze, uderzył w przepust, a następnie w drzewo - mówi młodszy aspirant Kamil Karbowniczek z lubelskiej policji.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE>>>

W wypadku zginęły dwie osobyLubelska policja

Pasażerowie zginęli, kierowca w szpitalu

W wyniku odniesionych obrażeń dwóch 19-letnich mieszkańców gminy Gościeradów, którzy byli pasażerami zmarło na miejscu zdarzenia. Natomiast kierujący pojazdem, również 19-letni mieszkaniec gminy Gościeradów, wyszedł z pojazdu o własnych siłach i zadzwonił na numer alarmowy. Z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Tam został zatrzymany przez policjantów. Wystąpili oni do Prokuratury Rejonowej w Kraśniku z wnioskiem o zastosowanie wobec 19-latka aresztu tymczasowego. Usłyszał już zarzuty spowodowania wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym w stanie nietrzeźwości (0,8 promila), a także kierowania pojazdem w takim stanie.

Areszt dla 19-letniego kierowcyLubelska policja

19-latek został doprowadzony do Sądu Rejonowego w Kraśniku, który zastosował wobec niego areszt na okres trzech miesięcy. Grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

Google Maps

Autor:gp

Źródło: TVN24/Lubelska policja

Źródło zdjęcia głównego: Lubelska policja

Pozostałe wiadomości