TVN24 | Białystok

Ciągnik po zderzeniu rozpadł się na dwie części

TVN24 | Białystok

Autor:
tm
Źródło:
tvn24.pl
Auto osobowe zderzyło się z ciągnikiem OSP Hanna
wideo 2/5
osp hanna

Do wypadku doszło na drodze wojewódzkiej w miejscowości Dołhobrody w województwie lubelskim. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 77-letni kierowca ciągnika nie ustąpił pierwszeństwa i zderzył się z, jadącym drogą główną, autem. 

- Kierowca audi nie odniósł obrażeń, zaś 77-latek z urazem został zabrany do szpitala. Pobrano od niego krew do badań. Kierowca audi był zaś w chwili zdarzenia trzeźwy – mówi starszy aspirant Kinga Zamojska-Prystupa z zespołu prasowego lubelskiej policji.

77-latek kierował ciągnikiem i jak wynika ze wstępnych ustaleń, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpił pierwszeństwa 32-letniemu kierowcy audi. Siła uderzenia była taka, że ciągnik został rozerwany na dwie części.

Policjanci zatrzymali dowody rejestracyjne obu pojazdów

Większa część kabiny ciągnika wylądowała na poboczuOSP Hanna

- Z uwagi na uszkodzenia zatrzymano dowody rejestracyjne obu pojazdów. Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśniają teraz włodawscy policjanci – zaznacza st. asp. Zamojska-Prystupa.

Do wypadku doszło we wtorek (27 lipca) około godziny 9.35 na drodze wojewódzkiej W816, w miejscowości Dołhobrody. Obaj kierowcy są mieszkańcami gminy Hanna.

OGLĄDAJ TVN24 NA ŻYWO W TVN24 GO >>>

Pozostała część ciągnika leżała na jezdniOSP Hanna

Oprócz policji, na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza w Włodawy oraz strażacy-ochotnicy z OSP Hanna i Dołhobrody.

Do wypadku doszło w miejscowości Dołhobrody w gminie Hanna

Autor:tm

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: OSP Hanna