TVN24 | Białystok

Zabrał ze sklepu butelkę whisky, jego partnerka, odjeżdżając, potrąciła ochroniarza 

TVN24 | Białystok

Autor:
tm/gp
Źródło:
tvn24.pl
Kobieta i mężczyzna odpowiedzą za kradzież rozbójniczą
Kobieta i mężczyzna odpowiedzą za kradzież rozbójniczą
wideo 2/6
KMP Białystok

53-letni mężczyzna wszedł do sklepu i wziął z półki alkohol. Nie zapłacił i wyszedł. W aucie czekała na niego 36-letnia partnerka. Gdy parze stanął na drodze ochroniarz, kobieta ruszyła i go potrąciła. 

Wszystko działo się w sobotę (15 maja) na osiedlu Bacieczki w Białymstoku. Do jednego ze sklepów wszedł 53-letni mężczyzna, który zabrał z półki butelkę whisky i wyszedł, nie płacąc za towar. Zauważył to pracownik ochrony, który wybiegł za mężczyzną.

- Na parkingu podejrzany wsiadł do pojazdu, za kierownicą którego czekała 36-letnia kobieta – mówi aspirant Katarzyna Zarzecka z Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku.

Policja zatrzymała ich po kilku godzinach

36-latka potrąciła ochroniarzaKMP Białystok

21-letni ochroniarz stanął przed autem i chciał zatrzymać uciekinierów. Kobieta, nie zważając na to, ruszyła i go potrąciła. Po wszystkim odjechała z partnerem w nieznanym kierunku. Oboje zostali zatrzymani już po kilku godzinach, w mieszkaniu na pobliskim osiedlu Leśna Dolina.

OGLĄDAJ TVN24 NA ŻYWO W TVN24 GO >>>

Przy 53-latku znaleziono też narkotykiKMP Białystok

- Przy 53-latku mundurowi znaleźli również niewielką ilość narkotyków. Tego samego dnia podejrzani trafili do policyjnego aresztu. Dwa dni później oboje usłyszeli zarzuty kradzieży rozbójniczej, Mężczyzna – dodatkowo zarzut posiadania narkotyków – zaznacza asp. Zarzecka.

Za kradzież rozbójniczą grozi kara do dziesięciu, a za posiadanie narkotyków - do trzech lat pozbawienia wolności.

Do kradzieży rozbójniczej doszło na osiedlu Bacieczki w Białymstoku

Autor:tm/gp

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: KMP Białystok

Pozostałe wiadomości