TVN24 | Białystok

Ukrywał się od sześciu lat. Wpadł, gdy wynosił śmieci

TVN24 | Białystok

Autor:
tm
Źródło:
tvn24.pl
Do zdarzenia doszło w Białymstoku
Do zdarzenia doszło w BiałymstokuGoogle Earth
wideo 2/7
Google EarthDo zatrzymania doszło w Białymstoku

Białostoccy policjanci zatrzymali 42-latka poszukiwanego pięcioma listami gończymi. Mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości przez sześć lat. Wpadł w ręce policji, kiedy wyszedł z domu, by wynieść śmieci. 

- Pracujący nad sprawą kryminalni ustalili miejsce ukrywania się mężczyzny. Okazało się, że po powrocie z zagranicy zamieszkał w jednym z mieszkań na osiedlu Zielone Wzgórza – mówi podinspektor Tomasz Krupa z KWP Białystok.

W piątek (26 marca) po południu policjanci zatrzymali 42-latka poszukiwanego pięcioma listami gończymi.

Listy gończe między innymi za oszustwo

- Na podstawie pierwszego z nich, wydanego w 2015 roku, mężczyzna za przywłaszczenie miał trafić do aresztu na rok i 10 miesięcy. Rok później za 42-latkiem zostały wydane kolejne dwa listy gończe. Za oszustwo miał do odbycia karę roku i trzy miesięcy pozbawienia wolności, a za posługiwanie się policyjną legitymacją, 50 dni. Natomiast dwa kolejne dotyczyły jego tymczasowego aresztowania – wyjaśnia policjant.

OGLĄDAJ TVN24 NA ŻYWO W TVN24 GO >>>

Mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości przez sześć lat. Wpadł w ręce mundurowych, kiedy wyszedł z domu, aby wynieść śmieci. - Jeszcze tego samego dnia trafił do aresztu, gdzie spędzi ponad trzy lata – zaznacza podinsp. Krupa.

Kryminalni ustalili, że mężczyzna mieszkał na jednym z białostockich osiedliPodlaska policja

Autor:tm

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: Podlaska Policja

Pozostałe wiadomości